نگاه نزدیکی به استون مارتینونیج 2018

ساخت وبلاگ
چکیده : حدود یک ماه از رونمایی نسل جدیداستون مارتین ونتیج (Vantage) با پیشرانه‌ی توربوشارژ ۸ سیلندر V ش... با عنوان : نگاه نزدیکی به استون مارتینونیج 2018 بخوانید :

حدود یک ماه از رونمایی نسل جدید مارتین ونتیج (Vantage) با پیشرانه‌ی توربوشارژ ۸ سیلندر V شکل می‌گذرد؛ بر اساس اخبار رسمی، ونتیج مدل ۲۰۱۸ بسیار موفق عمل کرده و در عرض یک هفته، تمام موجودی پیش‌فروش (برای سال ۲۰۱۸) این کوپه‌ی اسپرت و لوکس رزرو شده است تا علاقه‌مندان برای پیش‌فروش مدل ۲۰۱۹، در لیست انتظار بمانند.

استون کارتین ونتیج 2018 / Aston Martin Vantage

موعد تحویل مدل ۲۰۱۸ استون مارتین ونتیج از سه ماهه‌ی دوم سال آغاز می‌شود و مجلات و رسانه‌های خودرویی معتبر جهان، منتظر اولین تست رانندگی و نقد و بررسی میدانی آن هستند. برند لوکس استون مارتین طرفداران بسیاری در سراسر جهان دارد که بی‌صبرانه به دنبال تهیه‌ی تصاویر و فیلم‌های انحصاری از مدل‌های جدید این برند هستند. یرون موتساتز یکی از این افراد است که با مراجعه‌ی به یک اتوگالری لوکس در کشور هلند، ویدئوی کوتاهی از استون مارتین ونتیج جدید و غرش پیشرانه‌ی V8 آن تهیه کرده است.

اما بر اساس گزارش‌های منتشر شده، مقامات استون مارتین در مورد قرار دادن پیشرانه‌ی ۱۲ سیلندر V شکل در نسل جدید ونتیج، هنوز تصمیم نهایی نگرفته‌اند. حدود سه هفته پیش بود که تصاویر غیررسمی از نمونه‌ی اولیه‌ی ونتیج جدید با پیشرانه‌ی V12 در پیستنوربرگ‌رینگ منتشر شد. البته در این تصاویر نسل پیشین ونتیج در حال تست در جهنم سبز دیده می‌شود که باتوجه به گزارش‌های منتشر شده، تیم مهندسی استون مارتین درحال تست احتمال عملکرد پیشرانه‌ی V12 در ونتیج جدید بوده است.

...
نویسنده : بازدید : 4 تاريخ : جمعه 22 دی 1396 ساعت: 3:17